Informacje dodatkowe
| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 72Ah |
| Prąd rozruchu | 720A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość [mm]: | 278 |
| Szerokość [mm]: | 175 |
| Wysokość [mm]: | 175 |
| Waga | 17,45 kg |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Numer części | CA722 |
| Długość (mm) | 278 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 175 |
| EAN | 3661024014281 |






