Informacje dodatkowe
| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 100Ah |
| Prąd rozruchu | 900A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 353 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Numer części | CA1000 |
| EAN | 3661024014250 |
phone 731-400-263
547,00 zł

| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 100Ah |
| Prąd rozruchu | 900A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 353 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Numer części | CA1000 |
| EAN | 3661024014250 |