Informacje dodatkowe
| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 61Ah |
| Prąd rozruchu | 600A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 242 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 175 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Numer części | CA612 |
| EAN | 3661024014274 |
phone 731-400-263
349,00 zł

| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 61Ah |
| Prąd rozruchu | 600A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 242 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 175 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Numer części | CA612 |
| EAN | 3661024014274 |