Informacje dodatkowe
| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 95Ah |
| Prąd rozruchu | 800A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 302 |
| Szerokość (mm) | 171 |
| Wysokość (mm) | 222 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Numer części | CA954 |
| EAN | 3661024016520 |
phone 731-400-263
549,00 zł

| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 95Ah |
| Prąd rozruchu | 800A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 302 |
| Szerokość (mm) | 171 |
| Wysokość (mm) | 222 |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Numer części | CA954 |
| EAN | 3661024016520 |