Informacje dodatkowe
| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 50Ah |
| Prąd rozruchu | 360A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 200 |
| Szerokość (mm) | 173 |
| Wysokość (mm) | 222 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | CB504 |
| EAN | 3661024014403 |
phone 731-400-263
319,00 zł

| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 50Ah |
| Prąd rozruchu | 360A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 200 |
| Szerokość (mm) | 173 |
| Wysokość (mm) | 222 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | CB504 |
| EAN | 3661024014403 |