Informacje dodatkowe
| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 60Ah |
| Prąd rozruchu | 390A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 230 |
| Szerokość (mm) | 173 |
| Wysokość (mm) | 220 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | CB605 |
| EAN | 3661024014427 |
phone 731-400-263
329,00 zł

| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 60Ah |
| Prąd rozruchu | 390A |
| Polaryzacja | lewy + |
| Długość (mm) | 230 |
| Szerokość (mm) | 173 |
| Wysokość (mm) | 220 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | CB605 |
| EAN | 3661024014427 |