Informacje dodatkowe
| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 74Ah |
| Prąd rozruchu | 680A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 278 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | CB740 |
| EAN | 3661024014557 |
phone 731-400-263
379,00 zł

| Producent | Centra |
|---|---|
| Rodzaj | kwasowo-ołowiowy |
| Napięcie | 12V |
| Pojemność | 74Ah |
| Prąd rozruchu | 680A |
| Polaryzacja | prawy + |
| Długość (mm) | 278 |
| Szerokość (mm) | 175 |
| Wysokość (mm) | 190 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Numer części | CB740 |
| EAN | 3661024014557 |